Dnes je Úterý 24 duben 2018, svátek má Jiří

Vizovice Rock - Metal party

Petríčková Lucie - 20 let, 02.07.2008, rubrika: Aktuality
Již v minulém článku jsem vám stručně popsala tři pro mě nejzajímavější festivaly. Tentokrát se zaměřím přímo na Masters of Rock.

Festival proběhne ve dnech 10. až13. 7. 2008 ve Vizovicích, což je kousek od Zlína. Pro nás Pražáky je to docela dálka, ale na druhou stranu skvělá příležitost vytáhnout konečně paty z té naší metropole. Hudební žánry, které budeme mít možnost slyšet ve Vizovicích, patří ke zlaté střední cestě. Rock for People je moc do popu a Brutal Assault je přece jen pro otrlejší povahy. Není tak divu, že se v roce 2006 a 2007 stal Masters nejvíce navštěvovaným festivalem u nás.

Nejzářivější hvězdou jsou letos Def Leppard. Hardrocková skupina byla sice na výsluní mezi 80. a 90. lety, ale proč nezavzpomínat na starý dobrý časy, kdy jste mohli být drsní i se zastrčeným tričkem v kalhotách? Příležitostí, kdy si můžete poslechnout na živo industrial metal, není zas tolik. A proto propásnout jeden z vůbec posledních koncertů Ministry, by byl snad hřích. Jestli se pro změnu chcete vytáhnout před přáteli, tak se můžete pochlubit účastí na koncertě dvojice Kai Hansen a Henjo Richter z Gamma Ray. Během tohoto léta totiž vystoupí jen u nás.
Těšit se můžete samozřejmě i na tuzemské skupiny. Arakain si své vystoupení dokonce zpestří doprovodem Plzeňské Filharmonie. Punkeři si zapogují na Totální Nasazení, E!E nebo na Komunální Odpad. Všechna vystoupení budou promítána na LED stěnu u pódia.
Na Masters of Rock vám den zpříjemní rovněž Prosperita Stage, kde se budou konat autogramiády a meets and greets. To znamená, že si budete moct potřást pravicí právě s VAŠÍM oblíbeným metalistou. Nebyly by to Vizovice, kdybyste si nemohli zajít na exkurzi s ochutnávkou do palírny R. Jelínka. Za návštěvu stojí i relax zóna, kde si můžete vyzkoušet třeba nějaký adrenalinový sport.
Jestli jste úzkostliví na hygienu, nemějte strachy! Sprchy budou k dispozici přímo v areálu likérky a v areálu dřevařských závodů. Takže holky, jestli chcete sbalit nějakého mužného dřevaře, máte jedinečnou možnost!


Počet hlasů: 10889, aktuální průměr: 2.7130
Ohodnoť tento článek (známkování jako ve škole) : 1. 2. 3. 4. 5.

Ostatní články autora :

1 ) A s dětstvím je konec
2 ) Jak to vypadalo na Rock for People 2008
3 ) Masters of Rock 2008
4 ) Jak to vypadalo na Rock for People 2008
5 ) Vizovice Rock - Metal party
6 ) Léto ve znamení festivalů
7 ) Metalový dudák opět v Česku
8 ) Komiks
Počet názorů: 0 Přidat názor Zobrazit vybrané