Dnes je Úterý 24 duben 2018, svátek má Jiří

Přetloustlá nicota života aneb životní fáze naruby

Úlehlová Radka - 21 let, 01.03.2006, rubrika: Komentáře
Kožnaté domy, střevní záchody, krevní limonády, člověčí zadní na žampionech, bělošské lakované podlahy, jezuitské steaky, zravní mrasády /mravní zásady/, lidská hnojiva, černoší placky, anglo-americké stoly a tisíce kamionů vezoucích lidstvo všeho druhu na porážku...

Holé sobí pupíky, svraštělá mroží kůže, želví sauny, gepardí auta značky Gepardies, bytelové pany /panelové byty/, mrakotlapy, nespoutané kočičí párty, štičí pubertální výrostci... a... nekonečná chroustí jednání na téma chroustilika /politika/. NELEKEJTE SE !!!!!!!!!!!!!!

Vychytávám jen chvíle, kdy na mě, asi jako na 2% lidí ze 100% populace přichází myšlenka. Ona totiž /podle mě/ asi z těch 100% přichází jen 50ti procentům. A zvlášť tahle. Ta je tak 10%.


Jen si prostě uvědomme, co si od Země /bez té bychom kopali všichni nohama ve Vesmíru jako embrya ještě doteď/, přírody a živočichů bereme, jak ji ničíme a zneužíváme, ale přitom se jí neumíme odvděčit.
Trošku jsem obrátila pozice, aby se místo vepřového masa vyrábělo lidské.
Děsí Vás to...? Ovšem, jak jinak by to bylo, kdyby lidé byli zvířaty a zvířata by bylo slovo významu lidé ?! Mám dojem, že takto.
Proč se příroda bouří a vysílá signály, které dokážou vnímat jen zvířata?!
Jsme přece též jejími dětmi. Tak jako zvěř, tak i my jsme zvěří... Lidskou.
Jestli je to tak, proč my nejsme přizpůsobeni vnímat stejně? Jaksi na nás s tím přidělováním nevyšlo. Jen bereme. Všem, všemu a cokoli. Jen pro sebe...
Mám pocit, že zase nevyhrajeme. Děti rodící se s Dawnovým syndromem, mongoloismem, postižené a nedovyvinuté. Záhadné a vražedné viry. Tisíce mrtvých erupcí, zemětřesením, vodou a ohněm. TAK CO VŠECHNO SE JEŠTĚ MUSÍ STÁT, aby lidská bytost zvedla svůj obrovský a pohodlný zadek od toho přecpaného stolu na oslavě, která je ten takřka "NEKONEČNÝ ŽIVOT" a pochopila, rozhodla se a učinila, že se ve smečce lidí má táhnout společně s přírodou, tak jako
vlci, sloni, opice...?! TO LIDI ZASLEPILA VÁŽNĚ PRVNÍ MYŠLENKA ROZVOJE SVĚTA NATOLIK ????, že dokážou jít zaslepeni i přes mrtvoly, bez lásky, pomoci a porozumění??!! Snad ani to nejpodlejší zvíře nenechá zemřít člena své smečky. MY ANO !!! /to mě mrzí snad nejvíce/
A to se považujeme za vyšší savce! Ale v čem jsme tak dokonalejší než oni, že se nad ně povyšujeme? Je to snad náš hyenismus? Vždyť podstatě neumíme nic.
Když dojde na boj mezi lidmi a zvířaty, tak nehrajeme fair play. Umíme vzít jen zbraň do ruky a bezhlavě a otrle zabíjet... Jenže zvířata jsou holá. Měli bychom jim také dát zbraň.
Pak bude boj férový.
Bojím se chvíle, až se ty nádherné provoněné lesnaté kopce, hornaté lesy, křišťálová jezera začnou bouřit a Země začne ztrácet postupně sebe samu v nicotě nazývané konec světa.
Lidé neví, kdy... Ale až to nastane, všichni do jednoho v sobě shledají pudové instinkty přírody a začnou utíkat.
Tak, proboha, otevřme oči, zahoďme ničivou myšlenku, přestaňme se cpát a zvedněme konečně svůj zadek od stolu a pořádně zabouchněme dveře z té obrovské, nevydařené oslavy a začněme chystat novou!!!!

Netuším, kde se to ve mě vzalo... Ale najednou mi začal svět připadat ubohý díky nám lidem, tak si to nechci nechat pro sebe, protože na to jsme lidi, abychom to mohli
říkat, i když to spousta lidí nedělá, vím, že to má každý ve svém koutku duše.


Počet hlasů: 10154, aktuální průměr: 2.6986
Ohodnoť tento článek (známkování jako ve škole) : 1. 2. 3. 4. 5.

Ostatní články autora :

1 ) Vinory
2 ) Přetloustlá nicota života aneb životní fáze naruby
Počet názorů: 1 Přidat názor Zobrazit vybrané